Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracji praktycznie zanikła, lecz nadal nie brak ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić wiele problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy te wyjątkowo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339