Skieruj się tu jeśli interesuje Cię Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Czemu warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]