Wygoda witryn internetowych wynika w szczególności z ich projektów. Tworząc strony internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli poruszanie się na stronie będzie dla nich źródłem problemów, szybko wejdą na inną witrynę i wybiorą towary innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, jaką powinniśmy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty i skłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, nie zapominając jednak o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Istotna jest również to, by główne elementy witryny osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W razie strony firmowej nietrafionym pomysłem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, iż witryna będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]