W tym miejscu dowiesz się, jak zamówić catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzciny, od wielu już lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – smaczne dania, które oczaruje gości

Urządzanie wesela to silny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wysyłanie zaproszeń, układanie listy gości, dobór wystroju sali i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, by stoliki były poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, dania były smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy w profesjonalny sposób podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi regułami, zarówno w sferze zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowany uprzednio spis proponowanych dań głównych, deserów i trunków dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość osobiście złożyć menu z sugerowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przygotować indywidualne zestawy potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]