W większości domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wynosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wówczas najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w małych i w dużych miastach, to bardzo dobry wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy stare fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się tylko dwa razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Lokalizacja firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]