Lokal na imprezę Kraków - poznaj pełną ofertę.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których ukształtowanie silnych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, a także rozmaite kursy, gale dla kontrahentów biznesowych i konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których uda się urządzać galę, należy sprawdzić usługi wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach zaplanować imprezę w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższej okolicy lokalu, powinno się postawić na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

W toku planowania wydarzenia firmowego nie można pominąć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla gości, ale również pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stołów. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest też zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i doskonale wyglądające dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]