Zamów organizację przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również imprezy z okazji 18-tych urodzin, komunie święte czy chrzciny. Gdy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, zwykle nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy powinniśmy zamówić odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których dużą część uczestników stanowią kilkulatki, a więc komunie albo ceremonie chrztu, dobrze jest wyprawić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski oferowane zaproszonym także wypada dopasować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęcia w pobliżu Krakowa

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednak rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]