Potrzebujesz sporządzić projekty wnętrz mieszkań Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://joannaklusak.com/oferta/.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]