Szukasz fachowego wsparcia w tym temacie? Skontaktuj się z architektem Kraków.

Biuro projektowe oferuje rozległy wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie pilnuje przebiegu robót, planuje odnowę budynku lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a równolegle nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, kawiarnie, pensjonaty i żłobki. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też zaplanować pojemne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]