Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków - skieruj się w to miejsce.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które trzeba zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu złotych rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]