Kliknij w to miejsce i dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każda firma chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, działających wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, np. w Wrocławiu albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów używają z reguły fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “masażysta kraków” albo “cukiernia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych od prawie 15 lat. W trakcie tych lat dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]