Pod tym adresem dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]