Parking przy lotnisku w Krakowie - pełną ofertę poznasz na https://pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość oraz możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu – to nadrzędne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu transport zdobył niesamowitą popularność. Podróż, której elementem jest lot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja asysty obsługi

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]