Zamów catering dla firm na lastrada.pl.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe albo sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli organizowane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Warsztaty i sympozja biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły program wykładów, między którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie półgodzinne przerwy, w czasie których nie da się zjeść kompletnego posiłku w pobliskiej restauracji. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia rąk i ubrania. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniany jest również sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – zapewni to firma świadcząca usługę cateringu biurowego

Przerwa kawowa jest niezwykle ważna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Poza tym jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie spraw roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w piekarni lub własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o wygodzie partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]