Sprawdź, kto ma w swojej ofercie optymalizację sklepu internetowego.

Wydałeś fortunę na nową stronę internetową, zaś ona nie zachęca kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprogramowana i wyposażona w najnowsze technologie, jednak klientów wcale nie jest więcej? Licznik odsłon stoi w miejscu pomimo intensywnych działań? Prawdopodobnie powodów należy szukać w niskiej widoczności w sieci. Klienci najczęściej korzystają z wyszukiwarek – dobry przedsiębiorca musi zatem zadbać o to, żeby stronę jego przedsiębiorstwa internauci znaleźli bez dużych problemów. Jak to zrobić? Należy skupić się na witrynie, optymalizując ją zgodnie z zaleceniami internetowego giganta – Google.

Na czym polega optymalizacja stron?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dopasowaniu witryny do wymogów wyszukiwarki. Są to zarówno modyfikacje kodu strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednim contentem. Okazuje się to bardzo ważne z uwagi na fakt, iż roboty wyszukiwarek sprawdzają strony według odgórnie ustalonych wytycznych – ważne jest między innymi semantyczne wykorzystanie tagów HTML i nasycenie fraz kluczowych.

Powierz optymalizację stron fachowcom

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o stale modyfikowanych wytycznych Google – dlatego też nietrafionym pomysłem będzie samodzielne edytowanie strony według publikowanych w internecie tutoriali. O wiele słuszniej postąpimy powierzając to wyspecjalizowanej firmie SEO oraz traktując to jako inwestycję – zyski osiągane przez naszą firmę mogą zwiększyć się już po kilku miesiącach od przeprowadzenia optymalizacji.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]