Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę wesela w Krakowie i okolicach w rozsądnej cenie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary i ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy postanowią wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – liczy się jego dystans od kościoła i pojemność

Poszukując sali na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie łatwa. Jeżeli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przygotowanie menu i przystrojenie sali. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić około 130 gości. Przyjęcie może zostać wyprawione również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]