Potrzebujesz skorzystać z usług agencji reklamowej Kraków? Koniecznie zajrzyj na k-myk.pl.

Kiedy posiada się firmę, bez względu na to czy jest się producentem, usługodawcą czy dystrybutorem, działania marketingowe powinny stanowić ważny element budowania rozpoznawalności marki. Korporacje oraz duże przedsiębiorstwa stać na stworzenie i opłacanie własnych oddziałów ds. marketingu, jednakże niewielkie biznesy, które okazjonalnie decydują się na akcje promocyjne, przeważnie poszukują pomocy u agencji marketingowych.

Agencja marketingowa zapewnia wszechstronne usługi

Agencja marketingowa to zespół kreatywnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, posiadających wiele umiejętności z zakresu branży reklamowej. Dzięki współpracy z zawodowcami znakomicie orientującymi się zarówno w sferze kampanii promocyjnych w sieci (social media, klipy i animacje viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki użytkowej (w tym przygotowanie do druku), agencja marketingowa jest w stanie zagwarantować klientom kompleksową obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą zamówić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i szablonami akcydensów (wizytówki, koperty oraz papier firmowy), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, iż będzie ono odpowiednio użyte na etapie tworzenia materiałów reklamowych – folderów, kalendarzy, stoisk targowych bądź billboardów. Agencja reklamowa pomoże także stworzyć ciekawe, unikalne artykuły na stronę www firmy, jak również zaplanuje schemat kontaktów z odbiorcami poprzez popularne portale, jak np. Twitter, Instagram i Facebook.

Kiedy należy zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są przede wszystkim do podmiotów, które nie mają własnego działu promocji. Nie oznacza to jednak, iż to jedyny model współpracy. Praca agencji częstokroć polega na wsparciu funkcjonującego już w firmie zespołu ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on wprawy w organizacji targów, spotkań z klientami lub konferencji wymagających często drobiazgowego planowania, takie zadania można zlecić zewnętrznej agencji reklamowej. Może ona też posłużyć za narzędzie wspomagające budowę zgranej oraz wykwalifikowanej ekipy pracowników – wystarczy zlecić jej przygotowanie programu kursów albo organizację imprezy integracyjnej. Na rynku funkcjonują dziesiątki agencji marketingowych, warto jednakże wybierać te, które zapewniają dostęp do znacznego grona doświadczonych profesjonalistów. Pozwala to na przekazanie wszelkich przedsięwzięć marketingowych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszy nadzór nad spójnością kampanii oraz wizerunku firmy.

Lokalizacja firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]