Dowiedz się, jak zamówić serwis okien PCV. Skieruj się tu.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również warunki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]