Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce w rozsądnej cenie.

Posiadasz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada sporo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu odbiorców. Dzięki użyciu stosownych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przelew opłaty za towary np. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjęwyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć ekspertom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie jedynie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]