Oferta sali na 18 w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Zwykle w przypadku urodzin, różnych rocznic czy imienin nie planujemy zabaw z przyjaciółmi i rodziną, nie uznając, iż jest to potrzebne. Jednak zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie świętowanie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niewątpliwie ukończenie 18 lat życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – wypraw jedyną w swoim rodzaju imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła kupować i pić napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć biznes. Lecz kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość urządzenia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Można znów wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo różnić od innych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Często grupa znajomych postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim duży namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie stronią od alkoholu. Polecamy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a takich może być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Odpowiednia dekoracja sali także jest ogromnie ważna, aby goście całkowicie zanurzyli się w klimacie zabawy. Trzeba więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian według sugestii solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoliki z napojami i przekąskami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru imprezy, ale także do preferencji oraz finansów klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]