Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy. Zajrzyj tu.

Lato obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie imprezy w plenerze i pikniki firmowe, ale tak naprawdę co rusz w rozmaitych punktach kraju prowadzone są gale, benefisy albo konferencje. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na prestiżowych eventach

Zamówiłeś salę na event lub zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz trzeba zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych ciepłych potraw, trunków i przekąsek. Miej na uwadze, że na czas prestiżowych bankietów nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – odpowiedni układ stołów, eleganckie dekoracje, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia niewątpliwie będą także zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Porady odnośnie menu i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą korzystania z usługi cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż wynajęta ekipa nie tylko przygotuje przepyszne menu, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, żeby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na setki gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, które potrawy, napoje oraz przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]