Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta opieki technicznej WordPress, skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony głównie jako platforma blogowa, szybko stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, a zarazem jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go aktualnie do projektowania sklepów e-commerce i skomplikowanych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa powodem nieprzyjemnych niespodzianek, dlatego istotną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Dlaczego zaleca się polecić utrzymanie WordPressa specjaliście?

Utrzymywanie strony na najnowszej wersji CMS-a jest niewątpliwie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zapominają o okresowej instalacji nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na cyberataki bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, pomimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niespodziewanymi trudnościami z poprawnym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny ważne jest, by działanie to realizowała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, warto zlecić aktualizowanie WordPressa rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla firm oraz freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne oraz nieprzerwane działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W elementarnym pakiecie usługi zawarta usuwanie następstw zawirusowania, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]