Producent pokryć dachowych - zapoznaj się z najnowszą ofertą.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy na powrót wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne zalety tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz również dla inwestorów.

Blachodachówki – niewielkie obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z kilku względów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, ale też ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich staranne rozłożenie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej czasu. Kolejną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do właściwie każdej, również niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi obiektami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

Żeby kupić pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty asortyment paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, rozproszonych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się zwiększoną odpornością na powstawanie porysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08