Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

Lokalizacja firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]