Chcesz kupić antybakteryjny żel do rąk? Sprawdź http://bit.ly/2SgTmF4.

Aż pięć milionów komórek drobnoustrojów może znajdować się na jednym centymetrze kwadratowym powierzchni dłoni. Gros tych organizmów ma ogromny potencjał chorobotwórczy – na naszych rękach roznoszą się bakterie, pasożyty oraz wirusy, które powodują groźne schorzenia. Dlatego higiena rąk jest koniecznością. Za pomocą zwykłego mydła możemy jednak pozbyć się ze skóry nie więcej niż do 90 procent drobnoustrojów. Zwykle to satysfakcjonujący rezultat, jakkolwiek w licznych przypadkach niezbędne będzie użycie dużo skuteczniejszych preparatów.

Mydło antybakteryjne – zastosowania

Mydło antybakteryjne znajduje zastosowanie w rozmaitych dziedzinach życia. Często wykorzystywane jest w instytucjach służby zdrowia – gabinetach dentystycznych, szpitalach czy przychodniach. Poza tym jego użycie jest nieodzowne w gabinetach kosmetycznych, gdzie pracownicy mają styczność ze skórą klientów i bytującymi na niej bakteriami. Po antybakteryjny żel do rąk koniecznie powinni sięgać także osoby zatrudnione w przemyśle gastronomicznym – w szczególności po przyrządzaniu posiłków z jajek, mleka oraz mięsa (głównie z drobiu), bo te artykuły spożywcze w stanie surowym często zawierają pewne ilości bakterii.

Typy płynów do dezynfekcji rąk

Najczęściej spotykanym preparatem do dezynfekcji rąk jest, naturalnie, mydło w płynie wzbogacone o substancje niszczące drobnoustroje – najczęściej jest to alkohol. Preparaty do dezynfekcji rąk występują także pod postacią żelu lub płynu. Zarówno płyn, jak i antybakteryjny żel do rąk można nabyć w różnych opakowaniach – małych, mieszczących się w kieszeni spodni albo torebce, lub dużych, zaprojektowanych do stosowania w dozownikach wieszanych na ścianie, często przystosowanych do uruchamiania łokciem lub posiadających fotokomórkę.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]