Chcesz kupić słoik z kranem? Skieruj się na tę stronę.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]