Kup drzwi drewniane na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu modułów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na rynku sprawił, że jego fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość obsługi klienta oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale też wysoka ergonomia, będące wynikiem zastosowania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech wartości: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, a także całkowitego komfortu użytkowania.

Czym charakteryzują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się wysoką troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to świetny wybór dla klientówszukających niecodziennych, ale w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – skutecznie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą znakomitą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niesztampowy, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, tym samym zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję również w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje bezpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, perfekcyjnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale też rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]