Zobacz, gdzie zamówić drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu popularne rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkanaście lat

Drewno to ekologiczny materiał, który użyty jako element aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono bardziej intymne i przytulne, a prawidłowo konserwowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkanaście lat. Obecne techniki pozwalają doskonale dopasować właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz stosowną izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu oraz dębu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem oraz wiele innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich domów

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem wypukłym, piaskowanym czy ornamentowym, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]