Tu poznasz aktualną ofertę sportowego sklepu.

Polacy lubią sport. Większość z nas uczęszcza co tydzień na siłownię, jeździ na rowerze lub uprawia jogę w swoich czterech ścianach. Poza tym od kilkunastu lat bieganie zyskało popularność, a też liczne sporty drużynowe, które obecnie nie tylko podziwiamy w TV, ale i w wielu przypadkach uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy na co dzień bez wątpienia ma świadomość, że dobrze dobrana odzież sportowa zwiększa wyraźnie nasz komfort podczas aktywności fizycznej.

Hummel – producent strojów sportowych

Doświadczeni sportowcy cenią sobie odzież, buty oraz akcesoria sportowe duńskiej marki Hummel, która od paru lat działa na naszym rynku. Początki firmy Hummel sięgają lat 20-tych XX wieku. Już po kilku latach aktywności Hummel zaznaczył swoją obecność na kartach dziejów sportu, rozpoczynając szeroką sprzedaż pierwszych butów do piłki nożnej. Hummel mocno związał się również z piłką ręczną – finansuje mnóstwo teamów narodowych i ligowych w dziesiątkach krajów na świecie. Jednak to nie całość oferty Hummel – produkuje on prócz tego odzież zaprojektowaną dla takich dziedzin sportu, jak futsal i siatkówka , a także m.in. stroje do gimnastyki.

Sklepy Hummel – stacjonarne i internetowe

W sklepach oferujących obuwie oraz odzież Hummel znajdziemy duży wybór strojów do najpopularniejszych sportów drużynowych, a więc do koszykówki, siatkówki oraz do piłki nożnej i ręcznej, w tym również zestawów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i młodzieży szkolnej. Marka ta wytwarza też wygodną odzież codzienną, która bez wątpienia spełni oczekiwania każdego, kto poza boiskiem również lubi nosić się komfortowo. Jeżeli zatem kochasz sport, sprawdź odzież tego producenta – możesz zamówić ją online lub kupić w tradycyjnym sklepie sportowym. Bez względu na to jaka opcja kupna będzie dla Ciebie wygodniejsza, pamiętaj, aby zawsze kupować wyłącznie oryginalne ubrania w punktach prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów Hummel.

Lokalizacja firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]