Jeśli szukasz etykiet na wódkę weselną, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na Sylwestra, ślub bądź imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można dodać informację o słowa podziękowania, miejscu i dacie ślubu czy imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Personalizowane etykiety na bimber – ozdabiaj domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli wytwarzasz swoje wina, soki bądź nalewki, a następnie wręczasz je kolegom lub rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej butelki. Poza tym flaszki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]