Więcej o nowoczesnej zastawie stołowej na https://decosklad.pl/51-kuchnia-jadalnia.

Najbardziej komfortowo czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni akcesoriami odzwierciedlającymi nasz charakter. W takim pomieszczeniu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Dlatego tak kluczowa jest troska o odpowiednie wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Akcesoria łazienkowe i meble do sypialni znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, dekoracje oraz akcesoria zaprojektowane w modnym od dawna stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest proste wzornictwo, spora doza surowości oraz skupienie się na wykorzystaniunaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu także silne tendencje ukierunkowanie na urządzanie mieszkań w w wąskiej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź przejrzeć jego asortyment online, odnajdziesz obszerny wybór dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, ale także mebli i ozdób do pokoju dziennego, przedpokoju czy sypialni dziecka. W sklepie tym kupisz akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania, a także tekstylia kuchenne i wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe, które zachwycą domowników. Jeśli pragniesz pięknej łazienki, spraw sobie akcesoria i zestawy łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z asortymentu uznanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeśli zaś jesteś entuzjastą czerni lub złota i są to barwy, w których pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie odnajdziesz mnóstwo dodatków w tych kolorach.

Szukasz inspiracji? Czytaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje mnóstwo inspirujących wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, kupna komfortowych mebli czy wyboru odpowiednich akcesoriów oraz dodatków pasujących do konkretnego stylu. To także ciekawe propozycje prezentów dla znajomych z okazji różnorodnych rocznic, świąt oraz imprez. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, aby być zawsze na bieżąco z obecnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Lokalizacja firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]