Dowiedz się więcej o kontenerach stalowych na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]