Znajdź kapsułki A Modo Mio.

Podmiotów wytwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że historia firmy Lavazza zaczęła się w końcu XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i tworzono ich oryginalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich mieszanek, ustanawiając standardy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. Aktualnie w sprzedaży spotkać można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że są one nieco tańsze, ale nadal wyróżnia je ciekawy aromat.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Padova Cremoso), smakowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]