Więcej na temat drukarka 3D dystrybutor na http://bit.ly/2UFE6WY.

CadXpert jest jednym z pierwszych na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Drugim filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, SLA, SLS, PolyJet i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również jedyny dystrybutor sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D i przeszło 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA oraz pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, przedsiębiorcówi specjalistów

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i specjalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce omówić ze znawcami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt bądź jest po prostu zainteresowany procedurą wydruku przestrzennego, powinien odwiedzić małopolski showroom. CadXpert gwarantuje także wszechstronną obsługę posprzedażową: wsparcie merytoryczne oraz techniczne, szkolenie pracowników w obsłudze kupionych urządzeń czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Tanie skanery i drukarki 3D

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, iż nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do drukowania przestrzennego dynamicznie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie oraz rozwiązania, na które kiedyś mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne koncerny. Obecnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały też niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Narzędzia do druku przestrzennego są bezustannie rozwijane i udoskonalane, z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]