Jeśli chcesz zamówić derki dla koni, kliknij tutaj.

Derki to specjalne okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]