Jeśli chcesz zamówić shuttersy na okna, zobacz tutaj.

Projektując wystrój domu, rzadko przeznacza się dużo czasu na dekorację okien. Zazwyczaj decyzja pada na standardowe rozwiązanie, a więc firany i zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Z czego produkowane są shuttersy

Nadrzędną cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych są ruchome, a więc można ustawiać je pod przeróżnymi kątami, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z PCV, płyt MDF, jak również z drewna. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się w głównej mierze na oknach, niemniej jednak wspaniale sprawdzą się też na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale większa część z nas na pewno przyjrzała się im na ekranie telewizora bądź w kinie, bowiem te okiennice są niezwykle popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Nowej Zelandii oraz Afryce Południowej.

Atuty shuttersów

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie się prezentują, lecz mają też praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: latem hamować nagrzewanie się wnętrz, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy wspaniale komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zazwyczaj trudności, aby założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle stylowy wygląd, zatem zwiększają wartość nieruchomości. Należy także uwydatnić, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez stosowania linek, co właściciele psotnych psów i kotów czy rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające żyłki, uznają z pewnością za kolejny atut.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]