Sprawdź, gdzie kupić lampę solną, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Niewielkie ozdoby z minerałów i kamienia od dziesięcioleci zajmują miejsce w naszych mieszkaniach. Sprowadzamy je z różnorodnych wycieczek po świecie, a niekiedy nabywamy impulsywnie, bowiem pasują do stylu, w jakim zaprojektowane jest pomieszczenie. Rzadko jakkolwiek są to przedmioty funkcjonalne – z reguły służą po prostu jako dekoracje. Minerałem, z którego można jednak wykonać obiekty używane każdego dnia, jest sól kamienna. Wyrabia się z niej przeważnie lampy, ale również inne przybory.

Lampy solne występują w kilku barwach

Lampy solne są estetyczne i łatwo można je dobrać do aranżacji mieszkania, bowiem są sprzedawane w 3 kolorach (białym, szarym, różowym) i w kilku ich odcieniach. Każda lampa solna jest niepowtarzalna, bowiem nie ma kamieni o jednakowej siatce krystalizacji i kształtach. Niezmiernie popularne są lampy solne, których klosze wyróżniają się naturalną, nie obrobioną powierzchnią. Coraz częściej jednakże rzemieślnicy zajmujący się sporządzaniem owych lamp, nadają im rozmaite kształty, np. kuli albo walca.

Lampa solna – dzięki niej łatwiej się zrelaksujesz

Wiele osób wierzy, że lampy solne mają pozytywne oddziaływanie na nasze zdrowie. Przypisuje się im zwłaszcza właściwość jonizacji powietrza, innymi słowy wytwarzania ujemnych jonów, które równoważą te wyzwalane przez otaczająca nas elektronika. Ujemne jony poprawiają jakość powietrza oraz pomagają w swobodnym oddychaniu między innymi jednostkom chorym na na alergię bądź astmę. Światło, jakie dają te lampy, jest uspokajające i delikatne, stąd poleca się kupienie ich jednostkom, którym dokucza brak snu lub stres, gdyż przy nich można szybciej się zrelaksować. Ale z brył soli nie tworzy się jedynie lamp solnych. Wykonuje się z nich także pojemniczki na drobiazgi i prześliczne świeczniki, a pokaźne bloki z soli wykorzystuje się w dekoracji mieszkań, jak również gastronomii.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]