Co powinno się wiedzieć o Renault części?

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]