Znajdź panele dachowe na regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe grono entuzjastów. Bardzo dobrze prezentującą się oraz odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne oraz wspaniale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem odporności i zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV oraz opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również zredukować koszty związane z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08