Znajdź balon do wina na superbutelki.pl.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]