Góry zimą dla początkujących - ta niezwykła oferta każdego pozytywnie zaskoczy.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]