Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kursu digital paintingu? Nie czekaj! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]