Kurs Blender 3D - na tej stronie dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Świat rysunku nieustająco się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody preferując tworzenie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niesłychanie męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno odkryli Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które detale warto poprawić oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniej licznych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością poszukiwaną i poważaną szczególnie w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz entuzjaści 3D, którzy pragną rozwijać swoje obecne umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]