Więcej informacji o tajemniczych miejscach w Małopolsce znajdziesz tutaj.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, więc zdarza się, że z trudem można odnaleźć się w setkach informacji o godnych odwiedzenia atrakcjach oraz najnowszych eventach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Skąd czerpać sprawdzone informacje o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

By przybliżyć wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstał portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiedzę nie tylko o nieznanych i znanych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o ekspozycjach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Podróżnicy planujący przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie zauważą mapę, na której w mgnieniu oka znajdą Centra Informacji Turystycznej, galerie i zabytki, jak również kempingi, hotele i pensjonaty zlokalizowane w miejscowościach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Natomiast dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, atrakcje narciarskie oraz piękno parków narodowych i krajobrazowych.

Przydatne rozmówki i rejestr konsulatów – niezbędne informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o turystach z zagranicy, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz pozostałe górskie miejscowości. Informacje znajdujące się na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale też w między innymi w języku rosyjskim, hiszpańskim oraz niemieckim, francuskim. Wyjątkowo przydatna dla obcokrajowców może być też podstrona Rozmówki, na której poznają ważne wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty naszym kraju. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie Małopolski.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego