Więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]