Kliknij tu, aby zamówić srebrny wisiorek.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić także na grubość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest również jeśli mówimy materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]