Każda córka pragnie być jak jej mama i często powtarza zaobserwowane zachowania i słowa. Warto wspierać pociechę w tym okresie – może okazać się to świetną zabawą dla Was obu. Jeśli pragniesz zrobić małej kobiecie wyjątkowy prezent, wejdź na stronę internetową bizuteriadladzieci.com i zapoznaj się z najnowszymi trendami w dziecięcej biżuterii. Taki podarunek sprawi jej wielką przyjemność, a przy okazji uchroni Twoją biżuterię przed pogubieniem.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasze córka nie . Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.