Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki srebrne.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety akcesoriów. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak popularne oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich wykończenia – najbardziej oryginalne wykonano techniką oksydowania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dobrze czyścić i systematycznie eliminować śniedź, żeby długo prezentowały się jak nowe. Należy przecierać je codziennie miękką gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne specyfiki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie substancje mocno naruszają miękką powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.