Więcej informacji o biżuteria srebrna sklep znajdziesz tutaj.

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego typu dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie chętnie zakładają panie i panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją porysować czy zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]