Kolczyki sztyfty. Zdobądź więcej wiadomości.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt i szlachetne minerały, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze typy mocowań – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne okazje oraz te, które śmiało można nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – prezentują się niemal równie dobrze, co prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]